Vydavatel Kulturní komise ČR, president Jiří Pancíř, šéfred. Ivana Haslingerová

Přepínače prohlížečů:   obrazovka  mobil 

Fragmenty jsou na  Twitteru  Facebooku

Kolosální úspěch Klause ml. - po pouhých třech měsících v čele TRIKOLÓRY je nejdůvěrohodnějším stranickým lídrem Doporučený

Předseda TRIKOLÓRY Václav Klaus ml. vyhlašuje 10. 6. 2019 TRIKOLÓRU Předseda TRIKOLÓRY Václav Klaus ml. vyhlašuje 10. 6. 2019 TRIKOLÓRU snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Podle šetření CVVM je předseda TRIKOLÓRY je Václav Klaus mladší nejdůvěryhodnějším našim vrcholným politikem. Dalo mu důvěru 42 procent lidí před premiérem Andrej Babišem, který se umístil druhý s 38 procenty. Ocenění Václava Klause ml. je o to větším úspěchem, že průzkum 1046 respondentů byl dělán 7.-17.  září, kdy jeho nová strana TRIKOLÓRA ještě neměla ani slučovací sněm a Klaus byl dle sdělení agentury zařazen pouze jako její předpokládaný lídr. Na třetím místě se za Andrejem babišem umístili Tomio Okamura a Ivan Bartoš  s 29 procenty a Jan Hamáček s 25 procenty získal pouze bramborovou čtvrtou cenu.

 Pak již následovali lídři stran, kteří nezískali ani čtvrtinu hlasů. Předseda komunistů Vojtěch Filip získal  23 procent, předseda TOP 09 Jiří Pospíšil spolu se šéfem ODS Petrem Fialou získali pouze po 19 procentech, šéf STANu Vít Rakušan 16 procent lidí a lídr Marek Výborný se umístil s pouhou desetinou na posledním místě.

Důvěra vrcholným politikům
Důvěra vrcholným politikům převzatá z Novinek, Foto: Martin Havelka
Číst 6259 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %