Vydavatel Kulturní komise ČR, president Jiří Pancíř, šéfred. Ivana Haslingerová

Přepínače prohlížečů:   obrazovka  mobil 

Fragmenty jsou na  Twitteru  Facebooku

Volte Ladislava Jakla do senátu! Volte proti masové migraci! Doporučený

Nejskvělejší kandidát do Senátu co známe Nejskvělejší kandidát do Senátu co známe Snímek František Červenka, Akce D.O.S.T.

Zvolení Jakla je zárukou toho, že o všem, co píše a co hlásá, je hluboce přesvědčený. Během celých dvou desítek let, co ho známe, své názory nikdy nezměnil. Konečně potvrzením toho je, že po celá ta dlouhá léta je nejbližším spolupracovníkem a přítelem prezidenta Václava Klause, který ho vřele doporučuje jako absolutně nejlepšího kandidáta do Senátu ze všech 230 ostatních: "Jakl zasvětil celý život politice. Je to doslova homo politicus. Léta pracoval jako vedoucí domácí rubriky Lidových novin, poté byl se mnou v Parlamentu a na Hradě. Byl ředitelem politického odboru Hradu a dělal též legislativu  a zákony.  Není takových víc. Vždy vycítil hlavní priority doby. Je navýsost politicky myslící, proto se jasně vymezil vůči EU a jejím pánům Junckerům. Stal se výraznou silou, která říká NE evropské migraci. Vidí v ní hlavní hrozbu západní civilizaci. Byl by velkým přínosem pro naší politickou scénu."  Volte proto Jakla pro svobodu a suverenitu ČR! Volte proti bruselské centralizaci!

 Videozáznam vyjádření prezidenta Klause proč volit Ladislava Jakla do Senátu 

 

(https://www.youtube.com/watch?v=9H3nJVaeX5g&app=desktop

Za Kulturní komisi ČR, vydavatele naší revue Fragmenty, se jménem jejího prezidenta docenta Jiřího Pancíře přidávám k názoru pana prezidenta zvoláním k Pražanům:

Volte Láďu Jakla do senátu! Volte proti bruselské centralizaci! Volte proti masové migraci! Volte pro svobodu a suverenitu ČR!

Číst 8688 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v SPOLEČNOST

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %