Z živnostníků a drobných podnikatelů se stává štvaná zvěř Doporučený

  • úterý, bře 24 2015
  • Napsal(a)  Alexandra Udženija

V poslední době není týdne, kdy by levicová vláda nezaútočila na živnostníky a drobné podnikatele. Šikana a represe pokračuje zaváděním registračních pokladen a nyní pro živnostníky přichází zvyšování odvodů na zdravotní pojištění. K tomu nelze opomenout dlouhodobou levicovou rétoriku, že tato skupina podnikatelů neplatí daně a okrádá stát.

Živnostníci a osoby samostatně výdělečně činné přitom tvoří páteř naší ekonomiky a zaměstnávají cca 60% pracovní síly. Pokud je vláda zničí, obrovsky stoupne nezaměstnanost!

ODS odmítá všechna represivní daňová opatření namířená proti živnostníkům, malý a středním podnikatelům, kteří v dnešní době nemají nikde jinde zastání.

ODS za to, že ne vždy dodržela své sliby právě vůči této skupině obyvatel, zaplatila vysokou politickou daň a tuto chybu již do budoucna nehodlá opakovat. Dnes jasně říkáme: Nechceme represivní opatření pro naše živnostníky a podnikatele, ale chceme po živnostníky pro-aktivní opatření, a tím jsou jednotná sazba DPH a snížení odvodů na sociálním pojištění, které je jedno z nejvyšších v Evropě. 

© Kulturní komise ČR 

Číst 10172 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v HOSPODÁŘSTVÍ

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 977 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %