Nový Mnichov odmítáme! Vystupme z protektorátu EU! Doporučený

  • středa, zář 23 2015
  • Napsal(a)  Miroslav Lidinský a Martin Konvička

Odmítáme německý diktát povinného přerozdělování 120 tisíc uprchlíků. Přehlasování ministrů ČR, Maďarska, Rumunska a Slovenska vnímáme jako diktát, který naprosto odmítáme. Oceňujeme odmítavý postoj ministra Chovance ke kvótám v Bruselu. Situaci považujeme za natolik závažnou, že jsme našemu legislativnímu týmu zadali úkol připravit pro naše poslance návrh zákona o jednorázovém referendu o vystoupení z Evropské unie.

„Do dnešního dne, 22.9.2015,  jsme věřili, že Evropské unie je společenstvím rovnoprávných a suverénních států. Po dnešním hlasování se situace změnila. Proto jsme se rozhodli k tak závažnému kroku. Naším cílem při vypsání referenda je podpora tlaku Velké Británie na zahájení zásadní reformy Evropské unie. Ve světle dnešního hlasování i náš dlouhodobý požadavek na zahájení ochrany státních hranic České republiky nabývá po hlasování v Bruselu ještě většího významu,“ uvedl válečný veterán a předseda Úsvitu – Národní Koalice Miroslav Lidinský.

„Představitelé samozvaného islámského státu hovoří o tom, že invaze tzv. běženců do Evropy je cílenou akcí, která zahájí islamizaci Evropy a zničí naši civilizaci. Nenechme se vydírat a žádné běžence do České republiky nepřijímejme,“ dodal předseda Bloku proti islámu Martin Konvička.

Číst 8357 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 966 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %