Premiér by měl v EU praštit do stolu a říci: "Tak už dost!" Doporučený

  • sobota, čen 27 2015
  • Napsal(a)  Ivana Haslingerová
Premiér Bohuslav Sobotka Premiér Bohuslav Sobotka archiv ČSSD

"Na třech různých kontinentech, ve Francii, Kuvajtu a Tunisku,  došlo 26. června 2015 k teroristickým útokům, které si vyžádaly desítky lidských životů. Toto bezbřehé násilí je projevem neúcty k lidskému životu. Důrazně odsuzuji tyto zavrženíhodné útoky. Dnešní den potvrdil nutnost mezinárodní spolupráce všech zemí v boji proti terorismu, jenž nezná hranic. Rád bych vyjádřil hlubokou soustrast jménem svým a vlády České republiky rodinám a blízkým těch, jež tyto tragédie zasáhly," sdělil našemu listu předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka.

Nelze než s tímto jeho názorem souhlasit. Tyto vraždy nevinných občanů, děti nevyjímaje, opravdu jsou projevem neúcty k lidskému životu, který je běžný u lidí žijících v muslimských kulturách.

Pan premiér má pravdu také v tom, že je nutná mezinárodní spolupráce proti tomuto strašlivému vraždění, které nezná hranic. Jenže bohužel EU sem tyto lidi pouští aniž nejen cokoliv dělá proti jejich přijímání do našich států, ale dokonce nutí všechny státy, aby se o ně podělily. To rozhodně není pomoc proti pronikání těchto lidí na naše území. Pokud budou v milionových množstvích těchto fanatiků obsazovat křesťanské státy EU, pak rozhodně to neznamená boj proti terorizmu. A je jasné, že na lodích jsou mezi ostatními i tito hromadní vrazi. Byli by jinak na hlavu padlí, aby se do lodí s nezamíchali mezi ostatní muslimské mladíky a nevylodili se mezi nimi za účelem vymítit bezvěrce v Evropě a obsadit ji svými rodinami, kterým tu mají za úkol udělat předpolí. 

Proto pokud myslí pana premiér svá slova opravdu vážně, měl  by v Bruselu na summitu praštit pěstí do stolu a říci "Tak už dost! Já budu bránit své občany, kteří si mne zvolili a za jejichž životy jsem zodpovědný. Nechci aby se podobné vraždění stalo v mé zemi denním chlebem a nevinní lidé žili v děsu o své životy je proto, že nevěří v Alláha. Nepřijmu do země již nikoho z těchto osob. A protože nejde odlišit kdo je kdo, nepřijmeme nikoho!" 

Pokud by nalezl pan premiér v sobě sílu k tomuto kroku, zapsal by se nejen do historie, ale i do srdcí nás všech jako hrdina. 

 

 

 

 

Číst 7363 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 961 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %