Vytisknout tuto stránku

Evropské hodnoty šíří s nataženou rukou sprostoty Doporučený

Petr Štěpánek (TRIKOLÓRA) na konferenci o svobodě médií Petr Štěpánek (TRIKOLÓRA) na konferenci o svobodě médií snímek Ivana Haslingerová, revue Fragmenty

Pokud náhodou nevíte, co jsou to ty „evropské hodnoty“, tak spolek s názvem Evropské hodnoty to názorně předvádí den co den. Naposledy jeho výkonný ředitel Jakub Janda. Ano, ten porno Janda. Na adresu prezidenta republiky Miloše Zemana 15. 3. 2020 napsal: „Prezident České republiky není jen vlastizrádce pracující pro Rusko a pro Čínu, ale také sra.ka co se v době největší národní krize za generace někdo schovává. Ale možná je to tak lepší, nikdo na ty jeho kecy a lži není zvědavý.“ Na svých webových stránkách o sobě hoši a děvčata z Evropských hodnot píší, že „ctí lidskou důstojnost a solidaritu“ a o kousek dál, že „pod tuto hodnotu zahrnují rovněž obecně prohlubování kultury důstojného vystupování…“. Dle poslední výroční zprávy, jež je na webových stránkách k dispozici, konkrétně za rok 2018, je politická neziskovka Evropské hodnoty z 87 procent financována z veřejných zdrojů, jinými slovy – převážně z našich daní.

 Tak už víte, co jsou to ty „evropské hodnoty“? S nataženou rukou šířit sprostotu.            

Jaký z toho plyne závěr? Až skončí šílenství okolo koronaviru, přijde čas k přehodnocení spousty věcí. Není pochyb, že také bude třeba víc šetřit. Posílat peníze z veřejných rozpočtů vyčuraným darmožroutským sprosťákům Jandova typu, nejenže není nezbytné, ale je to přímo zločin.

Číst 5730 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Nejnovější od PETR ŠTĚPÁNEK, předseda Literární sekce KKČ

Související položky (podle značky)