Když unijní lůza vyrazí do ulic Doporučený

Tomio Okamura se svými přáteli Geertem Wildersem a Marine Le Penovou na důstojné manifestaci u pomníku patrona naší země sv. Václava Tomio Okamura se svými přáteli Geertem Wildersem a Marine Le Penovou na důstojné manifestaci u pomníku patrona naší země sv. Václava snímek Ivana Haslingerová, revue Fragmenty

Pořádání nepovolených protidemonstrací patří ke koloritu demokracie. Jenže i tyto demonstrace by měly mít svá pravidla a řídit se právním řádem a závaznými pokyny policie. Vztahuje se to i na nepočetné odpůrce Tomia Okamury na pražském Václavském náměstí, kteří se sešli ve čtvrtek 25. dubna při zahájení volební kampaně SPD do Evropského parlamentu. Ovšem těžko po nemyslících a hlučících tvorech připomínajících lidoopy chtít něco víc než pár nesmyslných a sebepopírajících výkřiků a hvizdů. Odpůrci zastánců suverénních národních států se příznačně sešli pod rudými a unijními vlajkami (jak příznačné!). Jejich nejčastějším výkřikem bylo zvolání „Hanba!“ a neutišili se ani při zpěvu české státní hymny. Takový respekt mají k hymně. Tedy hanba především jim! (Ona je otázka, zda vůbec hymnu své země při stavu eurovýuky na školách znají - pozn. redakce Fragmentů)

Díky profesionálnímu přístupu policie byly po četných a pro pomalu chápající demonstranty (pochopitelně placené Sorosem) opakovaných výzvách k ukončení protiprávního jednání vytlačeni z prostoru pro původní svolavatele řádně oznámené demonstrace. Vyhrálo po zásluze právo a pořádek. Lze si jen přát, aby tomu tak bylo i ve volbách do EP o měsíc později, a to nejen u nás, ale i v celé Evropě.

Model Salvini by byl hoden vývozu do řady zemí.

Číst 6258 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 1099 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %