Na akcích AfD se velmi intenzivně snaží pomáhat prezident Václav Klaus Doporučený

Prezident Václav Klaus vypráví o situaci v Německu na přednášce pořádané Akcí D.O.S.T. Prezident Václav Klaus vypráví o situaci v Německu na přednášce pořádané Akcí D.O.S.T. snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Kvůli nebezpečné a nedomyšlené politice  Angely Merkelové vůči tzv. uprchlíkům prohrává konečně její CDU a do popředí se dostává strana s dlouhodobě promyšlenou a soustavně zdůrazňovanou protimigrantskou politikou Německa. Snad nejvýrazněji o sobě dává tato strana slyšet v Bavorsku, přes nějž se miliony vetřelců hrnuly od září loňského roku do Berlína a mnozí cestou nelegálně uprchli do Bavorska. Pokládáme za nezbytné zdůraznit, že na akcích AfD pomáhal v loňských volbách v Bavorsku velmi intenzivně prezident Václav Klaus, který chválí záslužný boj předsedy bavorské AfD  Petra Bystroně na beznadějné a bezvýchodné německé politické scéně. 

Díky častým návštěvám Bavorska tehdy i nyní má profesor Klaus přehled, jak to tam chodí a po návratu vždy říká, že máme být rádi, že ještě pořád máme nepolicejní stát. Podrobně jsme o situaci AfD v Bavorsku a potažmo v Německu  psali např. v článcích 

Proto zde jen připomínáme velkou zásluhu prezidenta Klause na pomoci AfD dostat se mezi významné politické strany v Německu. 

"Ve Stuttgartu dvě hodiny na policejním direktoriu řešili, jak zajistit bezpečnost na mé přednášce. Bydlel jsem přitom jen 100 metrů od místa jejího konání  v hotelu, kde jsme se s Petrem Bystroněm ubytovali. Když jsme vyšli z hotelu, byl hotel obklíčen 20 minibusy, v každém s pěti policisty,  čili celkem je hlídala stovka policistů. Buďme rádi, že se zatím ještě u nás neděje něco podobného," informoval přítomné na "HOVORECH NA PRAVICI" na Novotného lávce v Praze Václav Klaus. 

„Když vidím, jak strašně nedemokratický systém v Německu nastává, jsem rád, že se v něm našla  osoba Petra Bystroně s moravským  původem, která se snaží o nápravu této situace a že jsme stále ještě nepolicejním státem,“ říká Václav Klaus.

Přejme oběma pánům úspěch a modleme se, ať jim v jejich snažení za záchranu Evropy pomáhá Bůh.

Číst 19303 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 965 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %