Evropu čeká s imigranty obrovský vědecký rozkvět a boom Doporučený

  • sobota, říj 31 2015
  • Napsal(a)  Michal Urban

Jsem přešťastný člověk, že můžu být svědkem vrcholné etapy vývoje Evropy. Když jsem před pár lety nadával na svoje první auto, že mu příliš chutná, nenapadlo mě, jaký mne čeká vzhledem k masivnímu příchodu vědeckých pracovníků, lékařů a laureátů na Nobelovu cenu z Afriky a Blízkého východu do Evropyv světlejší zítřek.

Že vzhledem k masivnímu příchodu těchto intelektuálních elit do Evropy budu brzy podobných životních malicherností zbaven. Příští auto – patrně BMW, že si koupím nové a to z Německa. Samozřejmě za předpokladu, že v ČR přijmeme x nebo ještě lépe xxx tisíc imigrantů a založíme více ziskových organizací na podporu člověka s plísní. Jinak bych na něj neměl peníze a možná ani práci. Zůstala by jen ta věčná plíseň.

Mé budoucí auto bude určitě jezdit na vodu, protože vzhledem k faktu, že Německo přijímá, na rozdíl od českých xenopolitiků, nejvíce africké a blízkovýchodní inteligence, bude určitě vynalezeno právě tam. Přiznám se, že mi bude za takové situace trochu líto našich západních wahhábistických spojenců ze Saúdské Arábie, protože to de facto znamená, že budou muset při absenci ropného průmyslu vykonávat pro ně vcelku neobvyklou činnost – pracovat. Možná ani nebudou mít čas na zakládání osvobozeneckých armád v sousedních zemích. Na wahhábismus asi už také nebude tolik času. Ve hře je samozřejmě mnohem pravděpodobnější teorie a to taková, že tam naši bratři pomřou hlady, nebo je kancléřka Merkelová pozve do Německa.  Spíše asi to druhé. Takové dříče a filozofy s pevnou vírou přece vždy rádi v Evropě přivítáme.

EU také nedávno „odhalila“, že uzeniny způsobují rakovinu. Byl jsem tím senzačním odhalením ze začátku zaskočen, ale druhý den jsem si s klidem dal vepřový (autor se distancuje od náboženské nesnášenlivost, prostě jen pozřel vepřové) párek.  Přiznám se, že byl zakoupen od Kosteleckých uzenin a po jeho konzumaci jsem se chvíli chtěl vydat jako deprimovaný a naprosto zubožený chudák po Labi na šlapadle do Německa a nechat se registrovat jako válečný uprchlík. Bylo by mi ale líto, že jako správný zubožený chudák, navíc zcela určitě pocházející jako mnoho dalších ze Sýrie, po cestě musím roztrhat občanku, na kterou jsem poctivě stál pětihodinovou hodinovou frontu na úřadě. K tomu všemu bych asi neměl problém dát jako bezúhonný člověk otisky prstů. Rozhodující faktor při rozhodnutí hrála skutečnost, že vzhledem k mému průměrnému IQ bych do tamní akademický sféry nezapadl a poslední kapkou bylo to, že bych vyinkasoval kromě stravy a střechy nad hlavou jen pět set éček na měsíc. Za takové peníze nikomu šaška dělat nebudu.

Ke štěstí mi stačilo, že vzhledem k tomu, že bystřejší lidé už se dávno plně integrují hned za našimi hranicemi, je již univerzální lék na rakovinu určitě otázkou hodin a já se můžu v klidu dál cpát uzeninami.

Zatím vědecké výzkumy brzdí jen nepatrné malichernosti, které se v horizontu pár staletí určitě vyřeší.  Můžeme jmenovat znásilňování, za které si zcela určitě můžou oběti samy, zvláště pokud jsou to evropské ženy.  To je ale daň za kolonialismus, brzy nazvaná „solidární daň“, jak plánuje herr Merkel. Můžeme rovněž jmenovat rvačky mezi imigranty, které jsou ale určitě z drtivé většiny způsobené akademickými spory o výklad kvantové fyziky. Nebo můžeme jmenovat trochu rasistická statistiká data o tom, že je 65% afgánských vědců negramotných. Nebuďme ale pesimističtí a xenofobní, nechme vyjasnit sluníčko nad naší myslí.

Byla by obrovská škoda přijít o dotace z EU kvůli našemu xenovědectví. Neměli bychom Havlovy lavičky, celoroční lahodné chemické rajčata, všudypřítomnou řepku, hatefree, Řecko, Roma festy a jasně definovanou EU vyhlášku o prodeji zelí čítajících pouhých 70 tisíc slov.

Bez politické korektnosti, 29. října 2015

Číst 9007 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 1009 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %